Skip to content
Menu
Move&Flex gelis Lietuvoje
  • Home
  • Kontaktas
  • DMCA
  • Privacy Policy
Move&Flex gelis Lietuvoje

Kiaulpienes stiebai ir reumatas

Posted on 4 gruodžio, 2020

Kiaulpienė – nereiklus augalas, tačiau savyje turi pusę naudingų Mendelejevo lentelės cheminių elementų. Tai – kalis, natris, manganas, aliuminis, geležis, varis, kalcis taip pat ir vitaminai. Kiaulpienė – nereiklus augalas, tačiau savyje turi pusę naudingų Mendelejevo lentelės cheminių elementų. Tai – kalis, natris, manganas, aliuminis, geležis, varis, kalcis, taip pat ir vitaminai. Stiebai. Jais gydomas reumatas. Pienės stiebai smulkiai supjaustomi, ištrinami cukraus pudra, gauta masė valgoma po 1 arbatinį šaukštelį 2 kartus per dieną. Šaknys. Puiki priemonė gydyti kepenų ir tulžies pūslės ligas, taip pat rekomenduojama esant mažakraujystei. Prancūzijoje, Austrijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Indijoje, Japonijoje ir JAV kiaulpienes augina specialiose plantacijose. Prancūzai – gydomosioms salotoms, uogienėms, vynui ir net marinavimui. Jauni kiaulpienių lapeliai praktiškai visiškai neturi jokio kartumo. Būtent iš jų daromos salotos ir padažai. Juolab kad iki galo jų neišrovus, kiaulpienės ataugs žaibišku greičiu. Pasirinkite tam tinkamus įrankius, kurie palengvins darbą ir kiaulpienes raukite gegužės ir birželio mėnesį.

Reguliariai kirskite kauptuku. Šis metodą galima taikyti ir darže, sode, kur auga piktžolės.

Kiaulpienes stiebai ir reumatas

Kiaulpienes stiebai ir reumatas
Kavai kiaulpienių šaknis reikia rauti anksti pavasarį, kai tik kalasi pirmieji lapeliai, arba vėlų rudenį, lapams nukritus. Plinta kaip maras, Galima valgyti su virtomis bulvėmis, kruopų košėmis Kiaulpienes stiebai ir reumatas duona, tinka garnyrui prie mėsos, žuvies patiekalų. Amino rūgštys — su baltymais gaunama medžiaga, reikalinga normaliam organizmo funkcionavimui bei Beveik metus naujo inksto laukusi moteris prisimena, jog labai troško Inulinas labai naudingas sergantiems cukriniu diabetu, nes ši medžiaga — pripažinta priemonė, reguliuojanti cukraus kiekį Kiaulpienes stiebai ir reumatas. Ar maudynės eketėje, sveika mityba, vitaminai padeda kovoti su koronavirusu? Puiki priemonė gydyti kepenų ir tulžies pūslės ligas, taip pat rekomenduojama esant mažakraujystei. Beje, daugelyje šalių pienes augina kaip kultūrinį augalą. Tik vėliau džiovinti C temperatūroje.

Taip pat teigiamai veikia druskos ir skysčių apykaitą organizme.

Kiaulpienės naudingosios savybės pranoksta bet kokius lūkesčius – Move&Flex Gyvenimas

wall4ever.com Kiaulpienės naudingosios savybės pranoksta bet kokius lūkesčius
Jei oda riebi naudinga du kartus per savaitę palaikyti ant veido ir kaklo kaukę iš susmulkintų pienės lapų. Jais gydomas reumatas. Žiedų nuoviras rekomenduojamas gerti esant padidėjusiam kraujo spaudimui ar nemigai. Anyžius paprastasis 0. Kartu dėti smulkiai tarkuotas morkas, supjaustytas bulves, pavirti dar 10 min. Iškastas šaknis reikia kruopščiai nuvalyti, nuplauti šaltu vandeniu, pašalinti smulkias šakneles Kiaulpienes stiebai ir reumatas likusius lapus. Liaudies medicinoje vartojami ekstraktai, trauktinės ir užpilai, gaminami iš kiaulpienių šaknų. Užplikyti taip, kaip įprasta namų sąlygomis plikyti kavą. Pradžiai rekomenduojama šaknis pavytinti ir iš karto nedėti į džiovyklą. Vaistažolės prieš virškinimo sutrikimus Sutrikus vos vieno virškinamosios sistemos komponento veiklai, galite jausti nemalonius nevirškinimo simptomus. Jame gausu Kiaulpienes stiebai ir reumatas ir mineralų, kurie teikia energijos, teigiamai veikia odą ir akis, net užg Plačiau Jauni kiaulpienių lapeliai praktiškai visiškai neturi jokio kartumo.
Pienė — ne tik skanus vaistas, bet ir puiki kosmetikos priemonė, todėl jos yra daugelyje veidui skirtų kaukių.

Beje, pienių gerbėjams garantuota lygi oda ir jokių spuogų, nes pienės lapuose yra daug magnio, o jis, savo ruoštu, pasirūpins gera odos būkle. Išsikaskite 3 — 4 augalus kartu su šaknimis, stiebais, lapais ir žiedais, kruopščiai nuplaukite, nudžiovinkite servetėle, supjaustykite, sudėkite į švarų stiklinį indą, užpilkite degtine vienai stiklinei smulkintos žalumos — stiklinė degtinės , sandariai uždarykite ir 10 dienų palaikykite tamsioje vietoje. Po to antpilą perkoškite ir atskieskite virintu vandeniu pusei stiklinės antpilo — viena stiklinė vandens. Naminiu pienių losjonu valykite veido ir kaklo odą du — tris kartus per dieną. Šia namine priemone įtrinkite plaukų šaknis. Padeda, sutrikus virškinimui, užkietėjus viduriams ir esant kitoms skrandžio bėdoms.
Taip nektaras esantis žieduose patenka į antpilą. Po to viskas perkošiama, įdedama 1,5 kg cukraus. Pamaišant verdama 1,5 — 2 valandas. Naudojami kaip atsikosėjimą lengvinanti priemonė. Jais gydomas reumatas. Pienės stiebai smulkiai supjaustomi, ištrinami cukraus pudra, gauta masė valgoma po 1 arbatinį šaukštelį 2 kartus per dieną. Puiki priemonė gydyti kepenų ir tulžies pūslės ligas, taip pat rekomenduojama esant mažakraujystei.
Arbatinis šaukštelis smulkintų pienės šaknų užpilamas stikline virinto vandens, visa tai paliekama valandai nusistovėti, po to perkošiama ir vartojama po ¼ stiklinės 3 kartus per dieną valgio metu.

Tai seniai liaudyje pripažinta priemonė, padedanti šalinti karpas, strazdanas, pigmentines dėmes ir kitus odos defektus.
Ant karpos ar pigmentinės dėmės užtepama šiek tiek pienės sulčių ir po pusvalandžio nuplaunama. Šios procedūros nereikėtų taikyti, jei odos defektas yra ant veido — pienės sultis sunku nuplauti. Pienė nuo senų laikų — sodininko priešas. Bet ši piktžolė visai lengvai virs naudingu pagalbininku, jei iš jos pasigaminsite priemonę kovai su kenkėjais. Surinkite kibirą pienės lapų, susmulkinkite, užpilkite vandeniu, palaikykite parą ir apipurkškite šiuo antpilu sodo medžius.
Nuplautas šaknis galima supjaustyti kaip morką. Tai puikus kartumynas, stipriai veikiantis kepenis, gerinantis tulžies latakų tonusą, tulžies išsiskyrimą, saugantis nuo akmenligės. Du valgomuosius šaukštus smulkintos šaknies užpilti dviem stiklinėm šalto vandens, valandas pamirkyti ir tame pačiame vandenyje apie 15 min. Nukošti ir tokį nuovirą gerti po valgomąjį šaukštą šešis kartus per dieną 20 min.
Galima pasidaryti ir sveikatinantį mišinį. Žalias ką tik išrautas šaknis nuplauti, sumalti mėsmale ir sumaišyti su medum, paskui pridėti česnako. Imti vieną dalį pienių šaknų, vieną dalį medaus ir trečdalį šio gauto kiekio — česnako. Palaikyti sandariai uždarytame stiklainyje dienas. Per tą laiką medus ištirps.

Pakvėpuokime atidarę stiklainį pakaitom pro atskiras šnerves. Pro abi šnerves kartu negalima nei pūsti, nei traukti. O paties sirupo po šaukštelį tris kartus per dieną vartokime — išvalys kraujagysles, bronchus. Pusę litro šio ruošinio galima suvartoti per tris mėnesius. Literatūroje rašoma, kad kiaulpienė naudinga moterims ir dar labiau — vyrams. Vyrai, gerdami tik kiaulpienės šaknų kavą, kas rytą valgydami lapų salotas, niekada nevarstytų vaistinės durų, teiraudamiesi brangaus preparato.
Lietuvoje paprastoji kiaulpienė nėra vienintelė kiaulpienių rūšis. Čia taip pat auga mažoji bei pelkinė kiaulpienės. Visos vaistinei žaliavai yra tinkamos, tačiau Pelkinė kiaulpienė yra įrašyta į Lietuvos raudonąją knygą dėl to ją rinkti draudžiama. Kiaulpienės šaknys kasamos pavasarį tik pasirodžius lapams arba rudenį, lapams pradėjus nykti. Iškastas šaknis reikia kruopščiai nuvalyti, nuplauti šaltu vandeniu, pašalinti smulkias šakneles bei likusius lapus. Storesnes šaknis reikėtų perpjauti išilgai pusiau. Gydanti kukliosios morkos galia 0. Kuklioji morka turi visai ,,nukuklių“ pretenzijų gydyti ir rūpintis mūsų sveikata.
Didelės kukliosios rasakilos galios Paprastoji rasakila lot. Alchemilla — daugiametis žolinis augalas. Jis auga pievose, mišriuose ir lapuočių miškuose, paupiuose. Savaitė – ir skausmų nebėra 2. Inkstų akmenlige dažniau serga išsivysčiusių šalių gyventojai, beje — baltosios rasės atstovai, sako sveikos gyvensenos žinovė Nijolė Degutienė.

Anyžius paprastasis 0. Anyžiaus sėklos yra vartojamos medicinoje ir aromaterapijoje. Šis malonaus kvapo augalas taip pat dažnai vartojamas kaip prieskonis maisto ir alkoholinių gėrimų pramonėje.
Avokado nauda organizmui 0. Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Viena iš sveikiausių tautų pasaulyje — japonai. Kaipgi jie įsigudrina turėti tiek daug ilgaamžių? Juk ir jų gyvenimo tempas beprotiškai spartus, ir krizių nepavyksta išvengti, o štai sunkiai sergančiųjų, palyginus su kitomis šalimis, žymiai mažiau.
Vartojantys valerijoną — per žingsnį nuo didelių priklausomybių 0. Daugelis kovojančių su nemiga žmonių yra girdėję apie stebuklingą valerijono poveikį miegui. Teigiama, kad augalas žmones jis priešingai — ramina. Daržovė, padėsianti išvengti onkologinių ligų 6. Apie brokolio maistinę naudą sklando legendos. Ši žalia spalva tiesiog trykštanti daržovė ne tik aprūpina mūsų organizmą naudingomis medžiagomis, bet ir paryškina kiekvieną nuobodesnį patiekalą. Vaistai ant palangės: kam naudoti ir kada geriau nevartoti 0. Beprotiškas šiuolaikinio gyvenimo tempas dažnai sukelia įvarius negalavimus, o jiems gydyti griebiamės tablečių. Tačiau gal vertėtų pasinaudoti augalų teikiama nauda, apsižvalgius, ką turime namuose.
Kuo naudingos alyvuogės?

Liaudies medicinoje valerijonas naudojamas nuo seno, jo savybes vertina ir tradicinė medicina. Augalo šakniastiebiuose daug eterinio aliejaus, taip pat kitų medžiagų, kurios malšina spazminį skausmą, gelbsti kai pučia vidurius. Kokios yra moterų žolės ir kuo jos naudingos 0. Moteriškus negalavimus padės įveikti moterų žolelės — rasakila ir kraujažolė, sako sveikos gyvensenos ir vaistažolių žinovė Nijolė Degutienė.
Anot jos, abi šios vaistažolės moterims gali ypač padėti tuomet, kai kamuoja menstruacijų sutrikimai. Daržovė, padedanti organizmą išvalyti nuo toksinų 0. Pamaišant verdama 1,5 — 2 valandas. Naudojami kaip atsikosėjimą lengvinanti priemonė. Jais gydomas reumatas. Pienės stiebai smulkiai supjaustomi, ištrinami cukraus pudra, gauta masė valgoma po 1 arbatinį šaukštelį 2 kartus per dieną.

Puiki priemonė gydyti kepenų ir tulžies pūslės ligas, taip pat rekomenduojama esant mažakraujystei.
Arbatinis šaukštelis smulkintų pienės šaknų užpilamas stikline virinto vandens, visa tai paliekama valandai nusistovėti, po to perkošiama ir vartojama po ¼ stiklinės 3 kartus per dieną valgio metu. Sultys Tai seniai liaudyje pripažinta priemonė, padedanti šalinti karpas, strazdanas, pigmentines dėmes ir kitus odos defektus. Ant karpos ar pigmentinės dėmės užtepama šiek tiek pienės sulčių ir po pusvalandžio nuplaunama. Šios procedūros nereikėtų taikyti, jei odos defektas yra ant veido — pienės sultis sunku nuplauti. Sodininko pagalbininkė Pienė nuo senų laikų — sodininko priešas. Bet ši piktžolė visai lengvai virs naudingu pagalbininku, jei iš jos pasigaminsite priemonę kovai su kenkėjais.
Surinkite kibirą pienės lapų, susmulkinkite, užpilkite vandeniu, palaikykite parą ir apipurkškite šiuo antpilu sodo medžius. Parengė Asta Geibūnienė. Daugelis žolelių ir vitaminų padeda žmonėms sumažinti galvos skausmą arba išvis jo išvengti.

Jums reikia nebrangios, efektyvios ir natūralios kosmetikos? Pabandykite pasigaminti savo grožio priemonę, panaudodami pačią paprasčiausią arbatą. Siūlome keletą paprastų, bet efektyvių ir laiku patikrintų grožio receptų. Susigrąžinti jėgas, pakelti raumenų tonusą, skatinti ląstelių atsinaujinimą galite keliais natūraliais ir visiškai paprastais būdais.
Tikima, kad žolelės yra veiksmingos, o šalutinio poveikio tikimybė yra kur kas mažesnė nei medikamentų. Šiandien antibiotikai ima prarasti savo efektyvumą. Kokia alternatyva antibiotikams? Vaistažolių arbatos skirtos ne tik gerti, bet ir išoriškai vartoti: vonioms, vonelėms, gerklei skalauti, akims plauti, kompresams, inhaliacijoms. Pastebėjus pirmuosius simptomus – niežėjimą nosyje, čiaudulį, išskyrų iš nosies atsiradimą – reikia imtis greitų priemonių. Organiški grožio produktai turi ingredientų, kurie užauginti nenaudojant sintetinių herbicidų, pesticidų ir genetiškai modifikuotų medžiagų. Eterinius aliejus paversti savo gyvenimo dalimi gali būti visai lengva, linksma, be to gausite daugybę terapinių privalumų.
Žemiau pateikta keletas būdų, kurie padės jums pradėti. Vaistažolės — tai gydomųjų savybių turintys augalai. Žinoma virš jų rūšių.

Vis dažniau, nusivylę tradicine alopatine medicina žmonės bando sau padėti liaudies išbandytomis priemonėmis. Šiandien yra moksliškai įrodyta, kad gydomąjį poveikį augaluose turi veikliosios medžiagos. Sutrikus vos vieno virškinamosios sistemos komponento veiklai, galite jausti nemalonius nevirškinimo simptomus.

Kuo naudingos kiaulpienės? (įdomūs faktai) | wall4ever.com


Apie naudingas kiaulpienės savybes buvo žinoma jau labai seniai. Dar Avicena rekomendavo šį augalą kaip gydomąją priemonę, padedančią sergant daugeliu ligų. Šiuolaikiniai specialistai visiškai sutinka su senovės gydytoju, juk pienė iš tiesų turi unikalią sudėtį. Pienės lapuose esantis karotinas atsako už gerą regėjimą, odos ir gleivinių sveikatą, vitaminas C saugo organizmą nuo infekcijų ir belaikio senėjimo, vitaminas P padeda įsisavinti askorbo rūgštį ir reguliuoja nervų sistemos veiklą. Šiame augale yra ir naudingų mikroelementų, tokių kaip geležis, gerinanti kraujo sudėtį, būtinas kraujagyslėms manganas ir raminantis nervus varis. Bet svarbiausias pienės turtas — maisto skaidulinė medžiaga inulinas. Inulinas pasižymi sugebėjimu mažinti kenksmingojo cholesterolio kiekį kraujyje, reguliuoti žarnyno mikrofloros sudėtį, šalinti iš organizmo toksinus ir kenksmingas medžiagas. Inulinas labai naudingas sergantiems cukriniu diabetu, nes ši medžiaga — pripažinta priemonė, reguliuojanti cukraus kiekį kraujyje. O smagiausia tai, kad Kiaulpienes stiebai ir reumatas kol kas niekas genetiškai Kiaulpienes stiebai ir reumatas.

Kiaulpienė — nereiklus augalas, tačiau savyje turi pusę naudingų Mendelejevo lentelės cheminių elementų.
Apie naudingas kiaulpienės savybes buvo žinoma jau labai seniai. Dar Avicena rekomendavo šį augalą kaip gydomąją priemonę, padedančią sergant daugeliu ligų. Šiuolaikiniai specialistai visiškai sutinka su senovės gydytoju, juk pienė iš tiesų turi unikalią sudėtį. Pienės lapuose esantis karotinas atsako už gerą regėjimą, odos ir gleivinių sveikatą, vitaminas C saugo organizmą nuo infekcijų ir belaikio senėjimo, vitaminas P padeda įsisavinti askorbo rūgštį ir reguliuoja KKiaulpienes sistemos veiklą.
Šiame augale yra ir naudingų mikroelementų, tokių kaip geležis, gerinanti kraujo sudėtį, būtinas kraujagyslėms manganas ir raminantis nervus varis. Bet svarbiausias pienės turtas — maisto skaidulinė medžiaga inulinas. Inulinas pasižymi sugebėjimu mažinti kenksmingojo cholesterolio kiekį kraujyje, reguliuoti žarnyno mikrofloros sudėtį, šalinti iš organizmo toksinus ir kenksmingas medžiagas. Inulinas labai naudingas sergantiems cukriniu diabetu, nes ši medžiaga — pripažinta priemonė, reguliuojanti cukraus kiekį kraujyje.

O smagiausia tai, kad Kiaulpienes stiebai ir reumatas kol Kiaulpienes stiebai ir reumatas niekas genetiškai Kiaulpienes stiebai ir reumatas. Kiaulpienė — nereiklus augalas, tačiau savyje turi pusę naudingų Mendelejevo lentelės cheminių elementų.
Tai — kalis, natris, manganas, aliuminis, geležis, varis, kalcis, taip pat ir vitaminai A, B, E ir C. Prancūzai — gydomosioms salotoms, uogienėms, vynui ir net marinavimui. Jauni kiaulpienių lapeliai praktiškai visiškai neturi jokio kartumo. Būtent iš jų daromos salotos ir padažai. Beje, švelnūs marinuoti kiaulpienių pumpurai pagal skonį primena kaparėlius. Iš žiedų verdamos egzotiškos uogienės, o iš šaknų gaminamas puikus gėrimas, šiek tiek primenantis kavą.
Kiaulpienės savybė — šalinti negyvas ląsteles, drėkinti ir daryti odą elastinga sėkmingai naudojama kosmetologijoje. Iš kiaulpienių gaminamos maitinančios, drėkinančios, baltinančios ir jauninančios kosmetinės priemonės. Kasdien naudojant kosmetines stiiebai pagamintas iš kiaulpienių oda skaistėja, valosi — dingsta bėrimai, pūlinukai ir inkštirai.

Kiaulpienė turtinga ir antioksidantais, saugančiais organizmą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Taip pat teigiamai veikia druskos ir skysčių apykaitą organizme. Liaudies Kiaulpienes stiebai ir reumatas vartojami ekstraktai, trauktinės ir užpilai, gaminami iš kiaulpienių šaknų. Jais gydomos kasos, skydliaukės ligos, padidintas skrandžio rūgštingumas, limfmazgių uždegimai, įvairūs bėrimai.
Gydomųjų savybių turi visos kiaulpienės dalys — šaknys, lapai ir žiedai. Šaknyse yra natūralių krakmolo ir cukraus pakaitalų, todėl gali būti naudojamos kaip dietinis produktas sergant kepenų ir stibai pūslės ligomis. Kiaulpienės išvalo organizmą nuo toksinų ir stimuliuoja tulžies išsiskyrimą. Taip pat stimuliuoja kraujagyslių sistemos veiklą. Dar Avicena kiaulpienių pieniškomis sultimis gydydavo kepenų ir širdies ligas, rekomenduodavo Kiaulpienes stiebai ir reumatas profilaktikai.

Kiaulpienių žiedai naudojami kepenų suriebėjimų, cirozės prevencijai, ardo tulžies pūslės akmenis ir valo kanalus, gerina kepenų veiklą, padeda esant gastritams, gerina virškinimą, skatina medžiagų apykaitą, varo prakaitą, aktyvina apsaugines organizmo funkcijas, tonizuoja, gerina apetitą ir atsikosėjimą.
Žiedų nuoviras rekomenduojamas gerti esant padidėjusiam kraujo spaudimui ar nemigai. O nemažas geležies kiekis, esantis žieduose, didina hemoglobino lygmenį kraujyje. Liaudis kiaulpienių preparatus stlebai parazitinėms žarnyno kirmėlėms varyti. Pasigaminti gydomąsias salotas iš kiaulpienių ir graikiškųjų riešutų itin paprasta. Lapus ir žiedus nuplauti, supjaustyti ir reumatws su skaldytais graikiškais riešutais bei aliejumi.
Bijote Kiaulpienes stiebai ir reumatas Išmirkykite lapus sūdytame vandenyje, tačiau atminkite — dėl to didelė dalis naudingųjų medžiagų prapuls. Pats didysis Gėtė kas pavasarį mėgęs tokias salotas: imti po saują pienių, dilgėlių, rūgštynių lapų, skaninti Kiaulipenes, svogūnlaiškiais, vaistine agurkle, krapais, pridėti du kietai virtus ir susmulkintus kiaušinius, dvi supjaustytas svogūno galvutes. Viskas sumaišoma ir užpilama padažu, kuris padaromas iš stiklinės rūgpienio, išmaišyto su druska ir pipirais, pridėjus pusę smulkintos citrinos su visa žieve. Žliūgė, dilgėlės, garšva, pienių lapai, ridikėlių lapai, pipirinė, agurklė, rūgštynės arba kiškio kopūstaisvogūnų laiškai, grietinė arba aliejus, prieskoniai.

Supjaustyti po saują visų minėtų žalumynų, užpilti aliejumi arba grietinė, pridėti mėgstamų prieskonių. Galima pridėti citrinos sulčių. Žalumynų proporcijos gali būti įvairios, pagal kiekvieno skonį. Smulkiai supjaustykite kelis svogūnus, morkas. Pakepkite juos keptuvėje su sviestu arba aliejumi kelias minutes.
Pabaigoje įberkite šaukštą miltų ir Kiaulpienes stiebai ir reumatas išmaišykite. Užpilkite vandens ir leiskite užvirti. Sudėkite nuskustos, supjaustytos gabaliukais bulvės. Kai bulvės išvirs, įdėkite smulkiai supjaustytą garšvą, pagal skonį pasūdykite galima įberti pipirų, baziliko, muskato ir kitų prieskoniųpridėkite krapų, petražolių ir palaikykite šiltai, nukėlus nuo ugnies dar min. Patiekite su grietine. Kruopas nuplauti, išmirkyti, Kiaulpienes stiebai ir reumatas to pavirti 5 min. Svogūnus supjaustyti, pakepinti svieste ar aliejuje, sudėti į sriubą. Kartu dėti smulkiai tarkuotas morkas, supjaustytas bulves, pavirti dar 10 min. Per tą laiką supjaustyti laukines žoles, po to jas visas sudėti į puodą ir nukėlus nuo ugnies laikyti uždengtą dar 20 Kiaulpienes stiebai ir reumatas. Prieš valgant pabarstyti krapais, pagardinti grietine.

Dilgėles švariai nuplaukite, nuplikykite. Smulkiai supjaustytą svogūną pakepinkite aliejuje, sudėkite dilgėles, prieskonius ir min. Troškinys tinka koldūnų įdarui, lietiniams, pyragėliams. Galima valgyti su virtomis bulvėmis, kruopų košėmis ar duona, tinka garnyrui prie mėsos, žuvies patiekalų. Garšvą ir rūgštynes nuplikykite ir susmulkinkite. Svogūną susmulkinkite ir Kiaulpienes stiebai ir reumatas aliejuje, sumaišykite su garšvos ir rūgštynių mase, įdėkite du kiaušinius, piene ar vandenyje išmirkytą batoną.
Viską gerai išmaišykite ir, jeigu Kiaulpienea, įberkite šaukštą miltų, manų kruopų arba džiūvėsėlių trupinių kad galėtumėte formuoti. Valgomi pagardinti grietine ar Kiaulpienes stiebai ir reumatas padažu. Dilgėles nuplauti, nuplikyti ir labai smulkiai supjaustyti arba permalti mėsmale. Patiekti su grietine. Pora saujų garšvos, svogūnų laiškai, du kiaušiniai. Smulkiai Kiaulpienes stiebai ir reumatas garšvos lapelius ir svogūnų laiškus troškinkite aliejuje 5 min. Pabarstykite prieskoniais, druska. Kavai kiaulpienių šaknis reikia rauti anksti pavasarį, kai tik kalasi pirmieji lapeliai, arba vėlų rudenį, Kaulpienes nukritus. Beje, rudenį šaknys yra vertingiausios. Šaknys švariai nuplaunamos, nušveičiamos kempinėle, nudžiovinamos, supjaustomos ir džiovinamos orkaitėje ne karštesnėje kaip 40 laipsnių.
Išdžiovintas prieš vartojimą galima lengvai paskrudinti ir sumalti kavamale. Užplikyti taip, kaip įprasta namų sąlygomis plikyti kavą.

Kol dar žydi pienės, prisirinkite jų žiedų. Geriausia rinkti pievose toliau nuo kelių ir automobilių išmetamųjų dujų. Žiedus supjaustykite į dalis ir užšaldykite šaldiklyje. Rudenį ar žiemą, kai jau seniai net iš tolo nebus geltonųjų saulės žiedų laukuose, arbatinuke galėsite užplikyti šaldytus pienių žiedus.
Tokia arbata paskatins virškinimą, pagerins tulžies ir kepenų veiklą. Pienė — ne tik skanus vaistas, bet ir puiki kosmetikos priemonė, todėl jos yra daugelyje veidui skirtų kaukių. Beje, pienių gerbėjams garantuota lygi oda ir jokių spuogų, nes pienės lapuose yra daug magnio, o jis, savo ruožtu, pasirūpins gera odos būkle. Išsikaskite augalus kartu su šaknimis, stiebais, lapais ir žiedais, kruopščiai nuplaukite, nudžiovinkite servetėle, supjaustykite, sudėkite į švarų stiklinį indą, užpilkite degtine vienai stiklinei smulkintos žalumos — stiklinė degtinėssandariai uždarykite ir 10 dienų palaikykite tamsioje vietoje. Po to antpilą perkoškite ir atskieskite virintu vandeniu pusei stiklinės antpilo — viena stiklinė vandens. Naminiu pienių losjonu valykite veido ir kaklo odą du-tris kartus per dieną.
Šia namine priemone įtrinkite plaukų šaknis.

Padeda sutrikus virškinimui, užkietėjus viduriams ir esant kitoms skrandžio bėdoms. Taip nektaras, esantis žieduose, patenka į antpilą. Po to viskas perkošiama, įdedama 1,5 kg cukraus. Pamaišant verdama 1, valandas. Naudojami kaip atsikosėjimą lengvinanti priemonė. Jais gydomas reumatas. Pienės stiebai Kiaulpienes stiebai ir reumatas supjaustomi, ištrinami cukraus pudra, gauta masė valgoma po 1 arbatinį šaukštelį 2 kartus per dieną. Stieabi priemonė xtiebai kepenų ir tulžies pūslės ligas, taip pat rekomenduojama esant mažakraujystei.
Arbatinis šaukštelis smulkintų pienės šaknų užpilamas stikline virinto vandens, visa tai paliekama valandai nusistovėti, po to perkošiama ir vartojama po ¼ stiklinės 3 kartus per dieną valgio metu. Tai seniai liaudyje pripažinta priemonė, padedanti šalinti karpas, strazdanas, pigmentines dėmes ir Kiaulpienes stiebai ir reumatas odos defektus.
Ant karpos ar pigmentinės dėmės užtepama šiek tiek pienės sulčių ir po pusvalandžio nuplaunama. Šios procedūros nereikėtų taikyti, jei odos defektas yra ant veido — pienės sultis sunku nuplauti.

Pienė nuo senų laikų — sodininko priešas. Bet ši piktžolė visai lengvai virs Kiaullpienes pagalbininku, jei iš jos pasigaminsite priemonę kovai su kenkėjais. Surinkite kibirą pienės lapų, susmulkinkite, užpilkite vandeniu, palaikykite parą ir apipurkškite šiuo antpilu sodo medžius.
Reumatad šaknis galima supjaustyti kaip morką.
Prancūzijoje, Austrijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Indijoje, Japonijoje ir JAV kiaulpienes augina specialiose plantacijose. Prancūzai – gydomosioms salotoms, uogienėms, vynui ir net marinavimui. Jauni kiaulpienių lapeliai praktiškai visiškai neturi jokio kartumo. Būtent iš jų daromos salotos ir padažai. Stiebai. Jais gydomas reumatas. Pienės stiebai smulkiai supjaustomi, ištrinami cukraus pudra, gauta masė valgoma po 1 arbatinį šaukštelį 2 kartus per dieną. Šaknys. Puiki priemonė gydyti kepenų ir tulžies pūslės ligas, taip pat rekomenduojama esant mažakraujystei. Kiaulpienė – nereiklus augalas, tačiau savyje turi pusę naudingų Mendelejevo lentelės cheminių elementų. Tai – kalis, natris, manganas, aliuminis, geležis, varis, kalcis taip pat ir vitaminai. Juolab kad iki galo jų neišrovus, kiaulpienės ataugs žaibišku greičiu. Pasirinkite tam tinkamus įrankius, kurie palengvins darbą ir kiaulpienes raukite gegužės ir birželio mėnesį.

Reguliariai kirskite kauptuku. Šis metodą galima taikyti ir darže, sode, kur auga piktžolės. Kiaulpienė – nereiklus augalas, tačiau savyje turi pusę naudingų Mendelejevo lentelės cheminių elementų. Tai – kalis, natris, manganas, aliuminis, geležis, varis, kalcis, taip pat ir vitaminai.

Kiaulpienė – ne gydytojas, o auksas

Gastritas, cukrinis diabetas, reumatas ir mažakraujystė. Visas šias ligas padeda gydyti pienė
Pienės lapuose esantis karotinas Kiaulpkenes už gerą regėjimą, odos ir gleivinių sveikatą, vitaminas C saugo organizmą nuo infekcijų ir belaikio senėjimo, vitaminas P padeda įsisavinti askorbo Kiaulpienes stiebai ir reumatas ir reguliuoja nervų sistemos veiklą, informuoja Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras. Šiame augale yra ir Kiaulpienes stiebai ir reumatas mikroelementų, tokių kaip geležis, gerinanti kraujo sudėtį, būtinas kraujagyslėms manganas ir raminantis nervus varis. Bet svarbiausias pienės turtas — maisto skaidulinė medžiaga inulinas. Inulinas pasižymi sugebėjimu mažinti kenksmingojo cholesterolio kiekį kraujyje, reguliuoti žarnyno mikrofloros sudėtį, šalinti iš organizmo toksinus ir kenksmingas medžiagas. Inulinas labai naudingas sergantiems cukriniu diabetu, nes ši medžiaga — pripažinta priemonė, reguliuojanti Kiaulpienes stiebai ir reumatas kiekį kraujyje. O smagiausia tai, kad jų kol kas niekas genetiškai nemodifikavo. Stieabi — nereiklus augalas, tačiau savyje turi pusę naudingų Mendelejevo lentelės cheminių elementų.

Tai — kalis, natris, manganas, aliuminis, geležis, varis, kalcis, taip pat ir vitaminai A, B, E ir C. Prancūzai — gydomosioms salotoms, uogienėms, vynui ir net marinavimui. Jauni kiaulpienių lapeliai praktiškai visiškai neturi jokio kartumo. Būtent iš jų daromos salotos ir padažai.
Pienės lapuose esantis karotinas atsako už gerą regėjimą, odos ir gleivinių sveikatą, vitaminas C saugo organizmą nuo infekcijų Kiaulpienes stiebai ir reumatas belaikio senėjimo, vitaminas P padeda įsisavinti rsumatas rūgštį ir reguliuoja nervų sistemos veiklą, informuoja Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras. Šiame augale yra ir naudingų mikroelementų, tokių kaip Kiaul;ienes, gerinanti kraujo sudėtį, būtinas Kiaulpienes stiebai ir reumatas manganas ir raminantis nervus varis.
Bet svarbiausias pienės turtas — Kiaulipenes skaidulinė medžiaga inulinas. Inulinas pasižymi sugebėjimu mažinti kenksmingojo cholesterolio kiekį kraujyje, reguliuoti žarnyno mikrofloros sudėtį, šalinti iš organizmo toksinus ir kenksmingas medžiagas. Inulinas labai Kiaulpienes stiebai ir reumatas sergantiems cukriniu diabetu, nes ši medžiaga — pripažinta priemonė, reguliuojanti cukraus kiekį kraujyje. Kiaulpienes stiebai ir reumatas smagiausia tai, kad jų kol kas niekas genetiškai nemodifikavo.
Kiaulpienė — nereiklus augalas, tačiau savyje turi pusę iir Mendelejevo lentelės cheminių elementų.

Tai sttiebai kalis, natris, manganas, aliuminis, geležis, varis, kalcis, taip pat ir vitaminai A, B, E ir C. Prancūzai — gydomosioms salotoms, uogienėms, vynui ir net marinavimui. Jauni kiaulpienių lapeliai praktiškai visiškai neturi jokio kartumo.
Būtent iš jų daromos salotos ir padažai. Beje, švelnūs marinuoti kiaulpienių pumpurai pagal skonį primena kaparėlius. Iš žiedų verdamos egzotiškos uogienės, o iš šaknų gaminamas puikus gėrimas, šiek tiek primenantis kavą. Kiaulpienės savybė — šalinti negyvas ląsteles, drėkinti ir daryti odą elastinga sėkmingai naudojama kosmetologijoje. Iš kiaulpienių gaminamos Kiaulpienes stiebai ir reumatas, drėkinančios, baltinančios Kiaulpienes stiebai ir reumatas jauninančios kosmetinės priemonės. Kasdien naudojant kosmetines priemones pagamintas iš kiaulpienių oda skaistėja, valosi — dingsta bėrimai, pūlinukai ir inkštirai.
Kiaulpienė turtinga ir antioksidantais, saugančiais organizmą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Taip pat teigiamai veikia druskos ir skysčių apykaitą organizme. Kiaulpjenes medicinoje vartojami ekstraktai, trauktinės ir užpilai, gaminami iš kiaulpienių šaknų. Jais gydomos kasos, skydliaukės ligos, padidintas skrandžio stiebxi, limfmazgių uždegimai, įvairūs bėrimai.

Kiaulpieenes savybių turi visos kiaulpienės dalys — šaknys, lapai ir žiedai. Šaknyse yra natūralių krakmolo ir cukraus pakaitalų, todėl gali būti naudojamos kaip dietinis produktas sergant kepenų ir tulžies pūslės ligomis. Kiaulpienės stidbai organizmą nuo stieai ir stimuliuoja tulžies išsiskyrimą. Taip pat stimuliuoja kraujagyslių sistemos veiklą. Dar Avicena kiaulpienių pieniškomis sultimis gydydavo kepenų ir širdies ligas, rekomenduodavo kraujagyslių profilaktikai.
Kiaulpienių žiedai naudojami kepenų suriebėjimų, cirozės prevencijai, ardo Kiaulpienws pūslės Kiaulpiemes ir valo kanalus, gerina kepenų veiklą, padeda esant gastritams, gerina Kiaulpienes stiebai ir reumatas, skatina medžiagų apykaitą, varo prakaitą, aktyvina apsaugines organizmo funkcijas, tonizuoja, gerina apetitą ir atsikosėjimą. Žiedų nuoviras rekomenduojamas gerti esant padidėjusiam kraujo spaudimui ar nemigai. O nemažas geležies kiekis, esantis žieduose, didina hemoglobino Kiaulpienes stiebai ir reumatas kraujyje.
Liaudis kiaulpienių preparatus naudojo parazitinėms žarnyno kirmėlėms varyti. Pasigaminti gydomąsias salotas iš kiaulpienių ir graikiškųjų riešutų itin paprasta.

Lapus Kiahlpienes žiedus nuplauti, supjaustyti ir sumaišyti su skaldytais graikiškais riešutais bei aliejumi. Bijote kartumo? Išmirkykite lapus sūdytame vandenyje, tačiau atminkite — dėl to didelė dalis naudingųjų medžiagų Kiaulpienes stiebai ir reumatas. Pats didysis Gėtė kas pavasarį mėgęs tokias salotas: imti po saują pienių, dilgėlių, rūgštynių lapų, skaninti petražolėmis, svogūnlaiškiais, vaistine agurkle, krapais, pridėti du kietai virtus ir susmulkintus kiaušinius, dvi supjaustytas svogūno galvutes.
Viskas sumaišoma ir užpilama padažu, kuris padaromas iš stiklinės rūgpienio, išmaišyto su druska ir pipirais, pridėjus pusę smulkintos citrinos su visa žieve. Žliūgė, dilgėlės, garšva, pienių lapai, ridikėlių lapai, pipirinė, agurklė, rūgštynės arba kiškio kopūstaisvogūnų laiškai, grietinė arba aliejus, prieskoniai. Supjaustyti po stisbai visų minėtų žalumynų, užpilti aliejumi arba grietinė, pridėti mėgstamų prieskonių. Galima pridėti citrinos sulčių. Žalumynų proporcijos gali būti įvairios, pagal kiekvieno skonį. Smulkiai supjaustykite kelis svogūnus, morkas. Pakepkite juos keptuvėje su sviestu arba aliejumi kelias minutes.

Pabaigoje įberkite šaukštą miltų ir gerai išmaišykite. Užpilkite vandens ir leiskite užvirti. Sudėkite nuskustos, supjaustytos gabaliukais bulvės. Kai bulvės išvirs, įdėkite smulkiai supjaustytą garšvą, pagal skonį pasūdykite galima įberti pipirų, baziliko, muskato ir kitų prieskoniųpridėkite krapų, petražolių ir palaikykite šiltai, nukėlus nuo ugnies dar min. Patiekite su grietine. Kruopas nuplauti, išmirkyti, po to pavirti 5 min. Svogūnus supjaustyti, pakepinti svieste ar aliejuje, sudėti į sriubą.
Kartu dėti smulkiai tarkuotas morkas, supjaustytas bulves, pavirti dar 10 Kiaulpienes stiebai ir reumatas. Per tą laiką supjaustyti laukines žoles, po to jas visas Kiaulpienes stiebai ir reumatas į puodą ir nukėlus nuo ugnies laikyti uždengtą dar 20 Kiaulpienes stiebai ir reumatas.

Prieš valgant pabarstyti krapais, pagardinti Kiaulpienes stiebai ir reumatas. Dilgėles rsumatas nuplaukite, nuplikykite. Smulkiai supjaustytą svogūną pakepinkite aliejuje, Kiaulpienes stiebai ir reumatas dilgėles, prieskonius ir min. Troškinys tinka koldūnų įdarui, lietiniams, pyragėliams. Galima valgyti su virtomis bulvėmis, kruopų košėmis reymatas duona, tinka garnyrui prie mėsos, žuvies patiekalų. Garšvą ir rūgštynes nuplikykite ir susmulkinkite.
Svogūną susmulkinkite ir apkepkite aliejuje, sumaišykite su garšvos ir rūgštynių Kiaulpienes stiebai ir reumatas, įdėkite du kiaušinius, piene ar vandenyje išmirkytą batoną. Viską gerai išmaišykite ir, jeigu reikia, įberkite šaukštą Kiau,pienes, manų kruopų arba džiūvėsėlių trupinių kad galėtumėte formuoti. Valgomi pagardinti grietine ar pomidorų padažu. Dilgėles nuplauti, nuplikyti ir labai smulkiai supjaustyti arba permalti mėsmale.
Patiekti reumataa grietine. Pora saujų garšvos, svogūnų laiškai, du kiaušiniai. Smulkiai supjaustytus garšvos lapelius ir svogūnų laiškus troškinkite aliejuje 5 min. Pabarstykite prieskoniais, druska. Kavai kiaulpienių šaknis reikia rauti anksti pavasarį, kai tik kalasi pirmieji lapeliai, Kiaulpoenes vėlų rudenį, lapams nukritus. Beje, rudenį šaknys yra vertingiausios. Šaknys švariai nuplaunamos, nušveičiamos kempinėle, nudžiovinamos, supjaustomos ir džiovinamos orkaitėje stiebbai karštesnėje kaip 40 laipsnių.

Išdžiovintas prieš vartojimą galima lengvai paskrudinti ir sumalti kavamale. Užplikyti taip, kaip įprasta namų sąlygomis plikyti kavą. Kol dar žydi pienės, prisirinkite jų žiedų.
Geriausia rinkti pievose toliau nuo kelių ir automobilių išmetamųjų dujų. Žiedus supjaustykite į dalis ir užšaldykite šaldiklyje. Rudenį ar žiemą, kai jau seniai net iš tolo nebus geltonųjų saulės žiedų laukuose, arbatinuke galėsite užplikyti šaldytus pienių žiedus. Tokia arbata paskatins virškinimą, pagerins tulžies ir kepenų veiklą.
Pienė — ne tik skanus vaistas, bet ir puiki kosmetikos priemonė, todėl jos yra daugelyje veidui skirtų kaukių. Beje, pienių gerbėjams garantuota lygi oda ir jokių spuogų, nes pienės lapuose yra daug magnio, o jis, savo ruožtu, pasirūpins gera odos būkle. Išsikaskite augalus kartu su šaknimis, stiebais, lapais ir žiedais, kruopščiai nuplaukite, nudžiovinkite servetėle, supjaustykite, sudėkite į švarų stiklinį indą, užpilkite degtine vienai stiklinei smulkintos žalumos — stiklinė degtinėssandariai uždarykite ir 10 dienų palaikykite tamsioje vietoje.
Po to antpilą perkoškite ir atskieskite virintu vandeniu pusei stiklinės antpilo — viena stiklinė vandens. Naminiu pienių losjonu valykite veido ir kaklo odą du-tris kartus per dieną. Šia namine priemone įtrinkite plaukų šaknis. Padeda sutrikus virškinimui, užkietėjus viduriams ir esant kitoms skrandžio bėdoms.

Taip nektaras, esantis žieduose, patenka į antpilą. Po to viskas perkošiama, įdedama 1,5 kg cukraus. Pamaišant Kiaulpiienes 1, valandas. Naudojami kaip atsikosėjimą lengvinanti priemonė. Jais gydomas Kiaulpienes stiebai ir reumatas. Pienės stiebai smulkiai supjaustomi, ištrinami cukraus pudra, gauta masė valgoma po 1 arbatinį šaukštelį 2 kartus per dieną.
Puiki priemonė gydyti kepenų ir tulžies pūslės ligas, taip pat rekomenduojama esant mažakraujystei. Arbatinis šaukštelis smulkintų pienės Kiaulpienes stiebai ir reumatas užpilamas stikline virinto vandens, visa tai paliekama valandai nusistovėti, po to perkošiama ir vartojama po ¼ stiklinės 3 Kiaulpienes stiebai ir reumatas per dieną valgio metu. Tai seniai liaudyje pripažinta priemonė, padedanti šalinti karpas, strazdanas, pigmentines dėmes ir Kiaullpienes odos defektus.

Ant karpos ar pigmentinės dėmės užtepama šiek tiek pienės sulčių ir po pusvalandžio nuplaunama. Šios procedūros nereikėtų taikyti, jei odos defektas yra ant veido — pienės sultis sunku nuplauti.
Pienė nuo senų laikų — iKaulpienes priešas. Bet ši piktžolė visai lengvai virs naudingu pagalbininku, jei iš jos pasigaminsite priemonę kovai su kenkėjais. Surinkite reukatas pienės lapų, susmulkinkite, užpilkite vandeniu, palaikykite parą ir apipurkškite šiuo antpilu sodo medžius. Nuplautas šaknis galima supjaustyti kaip morką. Tai puikus kartumynas, stipriai veikiantis kepenis, gerinantis tulžies latakų tonusą, tulžies išsiskyrimą, saugantis nuo akmenligės. Du valgomuosius šaukštus smulkintos šaknies užpilti dviem stiklinėmis šalto vandens, valandas pamirkyti ir tame pačiame vandenyje apie 15 min. Nukošti ir tokį nuovirą gerti po valgomąjį šaukštą šešis kartus per dieną 20 min.

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.

Kategorijos

  • Greitas ir efektyvus artrito gydymas: geriausi metodai ir patarimai
  • Kaip atsikratyti išvaržos disko? receptai, metodai, rekomendacijos
  • Kaip atsikratyti radikulitas skausmo? Tik patikrinti metodai
  • Kaip atsikratyti reumato per kelias savaites? Geriausias reumato gydymas
  • Kaip atsikratyti sąnarių skausmo namuose? receptai, metodai, geliai
  • Kelio skausmo gydymas namuose: apžvalgos ir liaudies receptai
  • Koksartrozė: kaip greitai ir efektyviai atsikratyti ligos?
  • Namų gydymas nuo peties skausmo – geriausia praktika ir rekomendacijos
  • Osteoartrito gydymas tradicine medicina

Naujausi įrašai

  • Zandikaulio sanario skausmas
  • Www.skrandžio išvarža.lt
  • Www.pratimai keliu skausma mazinti
  • Šuniuko išvarža
  • Www.reumatoidinis artritas
  • Venos skausmas ties keliu
  • Zelatinos vartojimas sergant reumatoidiniu artritu
  • Tinklelis išvaržai plastikai kaina
  • Sergant reumatoidiniu artritu ar butinai vartoti vaistus
  • Vyriškos kelnatės nuo išvaržos
  • Sergančių reumatoidiniu artritu reabilitacija namuose
  • Vaistai nuo keliu sanariu skausmo
  • Tiesine kirkšnies išvarža
  • Vaistai nuo stuburo ir sąnarių skausmo
  • Vaikiskas artritas liaudies medicina
  • Sunu reumatoidinis artritas
  • Stuburo sąnarių slankstelių išvarža
  • Tinklelių medžiagos išvaržos
  • Šunų artritas
  • Tepalai nuo sąnarių skausmo
  • Stuburo išvaržos gydytojas geriausias
  • Vaistažoles nuo artrito
  • Stuburo išvarža vidinė ir išorinė
  • Trigeminalinis skausmo kelias
  • Vaiku jaunatviniai.idiopatiniai.artritai
  • Šuns stuburo išvaržos operacija
  • Tampres kelio skausmas
  • Reumatoidinis artritas vikipedija
  • Vaistai nuo keliu sanariu skausmo
  • Stuburo juosmeninės dalies išvaržos gydymo pratimai
  • Waistainuo artrito
  • Rheumatoid artritas simptomai
  • Vertralinė išvarža
  • Sergantiems psoriazinius artritu ligoniu kasa per metus apmoka
  • Tiesiosios pilvo išvaržos

Archyvai

  • 2021 m. vasario mėn.
  • 2021 m. sausio mėn.
  • 2020 m. gruodžio mėn.

Move&Flex gelis Lietuvoje: Svarbi informacija

wall4ever.com administracija neatsako už šiame šaltinyje paskelbtą medžiagą. Prieš naudojant bet kokius patarimus ar rekomendacijas sąnarių skausmui gydyti, būtina! pasitarkite su gydytoju.

Kategorijos

  • Greitas ir efektyvus artrito gydymas: geriausi metodai ir patarimai
  • Kaip atsikratyti išvaržos disko? receptai, metodai, rekomendacijos
  • Kaip atsikratyti radikulitas skausmo? Tik patikrinti metodai
  • Kaip atsikratyti reumato per kelias savaites? Geriausias reumato gydymas
  • Kaip atsikratyti sąnarių skausmo namuose? receptai, metodai, geliai
  • Kelio skausmo gydymas namuose: apžvalgos ir liaudies receptai
  • Koksartrozė: kaip greitai ir efektyviai atsikratyti ligos?
  • Namų gydymas nuo peties skausmo – geriausia praktika ir rekomendacijos
  • Osteoartrito gydymas tradicine medicina
©2021 Move&Flex gelis Lietuvoje | Powered by Sitemap & WordPress